AMC100-FA48
AMC100-FA48
● Zasnovan posebej za upravljanje napajanja strežnika v podatkovnem centru
● A plus B dvojno AC izhodno vezje, skupaj 48 vej
● U, I, P, Q, S, PF, kWh, kvarh
● Skupni harmonik toka
Pošlji povpraševanje
  • Opis
    Informacije
    Značilno
    1) Komunikacija:RS485/Modbus-Rtu
    2) Večkrožno:48 enofaznih ali 16 trifaznih
    3)Ocenjeno U in jaz:U:AC 220V/380V I:5A
    funkcija
    ·1 komunikacija RS485
    product-616-616
    Namestitev
    DIN 35 mm
    Dimenzija (D*Š*V):
    product-616-616
    Videz
    Ožičenje
    image014
    image015
    image017
    Parameter
    Distribucijski sistem
    AC
    Napetost vodila
    Nazivna napetost
    220V
    Merilno območje
    ±20 odstotkov
    Preobremenitev
    Trenutna napetost 2-krat/s
    Trenutni vhodni krog
    Ocenjeno
    50 mA
    Razpon
    0.125-60}mA
    Preobremenitev
    Neprekinjeno 1,2-krat, takojšnje 10-krat/s
    okolje
    višina
    Manjši ali enak 2500 m
    Temperatura
    Delo: -15 stopinja -55 stopinja Skladiščenje: -25 stopinja -70 stopinja
    Vlažnost
    Relativna vlažnost Manj ali enako 93 odstotkov
    Pogostost
    AC45-65Hz
    Izmeri
    Izhod
    Napetost/tok/delovna moč/raven aktivne energije 0.5, jalova moč/raven jalove energije 1
    Izolacijska upornost
    Izolacijska upornost med vsemi sponkami in prevodnimi deli ohišja ni manjša od 100 MΩ